česká verze english version deutsch, PDF polski, PDF
Home - ESOS Ostrava s.r.o. - Efektivní starost o Vaše stroje

O společnosti

Společnost ESOS Ostrava s.r.o. vznikla v roce 1995 a jako společnost s ručením omezeným byla zapsána v roce 2000. Od samého začátku se soustředila na zabezpečování bezporuchového chodu strojů a zařízení v široké škále oborů.
Z její činnosti také vychází základní filosofie totální spolehlivost strojů a zařízení.

Ve svých začátcích se společnost zabývala prodejem sortimentu ložisek, olejů, gufer, klínových řemenů, nářadí pro motnáž a demontáž ložisek apod. Vývojem a postupným přehodnocováním potřeb zákazníků přešla firma na komplexní řešení potřeb v oblasti bezporuchového chodu strojů a zařízení. V praxi to znamená, že se zabývá:

  • vyhodnocováním problémového a zhavarovaného sortimentu,
  • vytváří metodiky montáže a demontáže,
  • vyhodnocuje práci mechaniků se sortimentem a na základě výsledků a hodnoccení pak doporučuje a navrhuje změny a úpravy.

Od roku 1997, v rámci zvýšení komplexnosti služeb, společnost využívá technické diagnostiky a od roku 1998 má vytvořenu vlastní skupinu technické diagnostiky. Tato metoda jako nedílní a důležitá součást moderní údržby přináší úsporu v oblasti náhradních dílů, prodloužení periody pravidelných odstávek a eliminuje ztráty z výroby, což vede, kromě jiného, i k vyšší konkurenceschopnosti firem. Od roku 2016 se společnost začala zaměřovat i na audity údržby, kdy cílem je pomoci koncovým zákazníkům snížit poruchovost, prostoje, zvýšit produktivitu a efektivitu pracovníků a správně nastavit preventivní prohlídky.

Základním mottem společnosti ESOS Ostrava je "EFEKTIVNÍ STAROST O VAŠE STROJE"

POLITIKA JAKOSTI A ENVIRONMENTU 2008 ke stažení.

www.esosostrava.cz - ESOS Ostrava s.r.o. - Výstavní 51, Ostrava - tel.: +420 596 624 831-3 - esos@esosostrava.cz - made by grande-studio.cz