+420 596 624 831

CZ  EN

VOLNÁ MÍSTA

Aktuálně hledáme:

Technik tribodiagnostik

Náplň práce:

-technické poradenství u zákazníků v oblasti tribotechniky, včetně  odběrů vzorků olejů

-vytváření doporučení,  závěrů a protokolů v rámci prediktivní údržby o stroje

-obhlídky strojů a zařízení

-provádění rozborů olejů a maziv (instrumentální analytická chemie, mikroskopická ferografie, FT-IR)

-tvorba databází, technických parametrů a historie strojů v rámci prediktivní údržby

Požadujeme :

Úplné středoškolské vzdělání chemické nebo strojní, ŘP skupiny B, znalost práce na PC(Word,Excel…), technické myšlení, samostatnost.

Výhoda: Certifikace v oblasti technické diagnostiky, ochota a schopnost učit se novým trendům v oblasti údržby strojů

Nabízíme:

Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody (stravenky, telefon)

Pracovní doba 6:30-15:00.

Možný nástup. 1.10.2018

Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr@esosostrava.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi

Servisní technik

- diagnostikování závad technických zařízení

- provádění preventivních prohlídek strojních zařízení

- spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů v oblasti technických zařízení

- demontáž a montáž strojů a zařízení, výměny jejich vadných součástí a dílů

- používání technické dokumentace pro obsluhu a údržbu složitých strojů a strojních zařízení

- zajišťování provozuschopnosti a řádného technického stavu zařízení, provádění údržby a oprav technických zařízení

- orientace v technické dokumentaci a normách, používání této dokumentace při práci

Požadujeme:

USO vzdělání strojní nebo technické, čtení ve výkresové dokumentaci, znalost hydraulických systémů, samostatnost, praxe min. 3roky na obdobné pozici

Nabízíme:

Asistentka vedení společnosti

- správa a odpovědnost za aktuálnost dokumentace a směrnic dle norem ISO 9001 a 14001

- jednat jménem společnosti s úřady a se spolupracujícími externími firmami

- zasílání poptávek a objednávek pro potřeby firmy

- plnění operativních úkolů vedení společnosti

- vedení personální agendy

- zajišťování školení pro zaměstnance

Požadujeme:

SŠ/VŠ, psaní hmatovou metodou, komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti, odolnost a vytrvalost, samostatnost, časová flexibilita, znalost práce s PC (MS Office, Premiér výhodou), zkušenosti s vedením dokumentace ISO 9001, 14001, řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:

Nabídky pouze písemně, s profesním životopisem, na e-mail: hr@esosostrava.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

logofooter

Kontakty

Výstavní 3224/51
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00
+420 596 624 831-3
esos@esosostrava.cz

O společnosti

IČO: 258 68 781
DIČ: CZ 258 68 781
Certifikáty
Kontakty