Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

+420 596 624 831

CZ  EN

O SPOLEČNOSTI

ESOS spolehliva-firma

ESOS Ostrava s.r.o.

Společnost ESOS Ostrava s.r.o. vznikla v roce 1995 a jako společnost s ručením omezeným byla zapsána v roce 2000. Od samého začátku se soustředila na zabezpečování bezporuchového chodu strojů a zařízení v široké škále oborů.

Z její činnosti také vychází základní filosofie
totální spolehlivost strojů a zařízení.

Ve svých začátcích se společnost zabývala prodejem sortimentu ložisek, olejů, gufer, klínových řemenů, nářadí pro motnáž a demontáž ložisek apod. Vývojem a postupným přehodnocováním potřeb zákazníků přešla firma na komplexní řešení potřeb v oblasti bezporuchového chodu strojů a zařízení. V praxi to znamená, že se zabývá:

  • vyhodnocováním problémového a zhavarovaného sortimentu,
  • vytváří metodiky montáže a demontáže,
  • vyhodnocuje práci mechaniků se sortimentem a na základě výsledků a hodnoccení
  • pak doporučuje a navrhuje změny a úpravy.
bgonas2

Nabídkový list společnosti ESOS

bgonas3

OD ROKU 1997

v rámci zvýšení komplexnosti služeb, společnost využívá technické diagnostiky a od roku 1998 má vytvořenu vlastní skupinu technické diagnostiky. Tato metoda jako nedílní a důležitá součást moderní údržby přináší úsporu v oblasti náhradních dílů, prodloužení periody pravidelných odstávek a eliminuje ztráty z výroby, což vede, kromě jiného, i k vyšší konkurenceschopnosti firem. Od roku 2016 se společnost začala zaměřovat i na audity údržby, kdy cílem je pomoci koncovým zákazníkům snížit poruchovost, prostoje, zvýšit produktivitu a efektivitu pracovníků a správně nastavit preventivní prohlídky.

Základním mottem společnosti ESOS Ostrava je
"EFEKTIVNÍ STAROST O VAŠE STROJE"

logofooter

Kontakty

Výstavní 3224/51
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00
+420 596 624 831-3
esos@esosostrava.cz

O společnosti

IČO: 258 68 781
DIČ: CZ 258 68 781
Certifikáty
Kontakty